0787.327.196

Angajam Receptionera

Angajam receptionera in cadrul salii noastre de sport. Noua noastra colega (sau coleg) trebuie sa fie o persoana amabila, sociabila, comunicativa.

Responsabilitati:

-Primirea vizitatorilor, prezentarea salii si a programului salii

-Preluarea, distribuirea, inregistrarea, indosarierea corespondentei

-Asigurarea transmiterii documentelor personal sau prin curier, posta, fax, e-mail

-Actualizarea bazei de date

-Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management

-Preluarea apelurilor telefonice, efectuarea programarilor

-Efectuare NIR, registru de casa, incasari si rapoarte financiare-

-Mentine in permanenta un aspect si un comportament profesional in timp ce reprezinta clubul sportiv

-Mentinerea curatenie

-Efectuarea postarilor pe pagina de Facebook

-Indeplineste orice activitati si responsabilitati atribuite de management

Cerinte:

-capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

-capacitate de a respecta termene limita

-abilitati foarte bune de comunicare si relationare

-atentie la detalii

-disponibilitatea de a invata lucruri noi

-persoana responsabila, ordonata, serioasa, aspect fizic placut

-Operare in MS Office (Outlook, Word, Excel si Power Point)

Beneficii:
- Salariu fix + comision
- Dezvoltare profesionala
- Lucru intr-o echipa tanara si performanta

Programul de lucru full-time, in intervalul 15:30 – 22.30 Luni - Vineri
10:00 - 16:00 Sambata ( 2 weekenduri pe luna)

Next Door Fitness

Str Popa Nan, nr 82, et 1 - intrarea dupa bariera, in dreapta

contact@nextdoorfitness.ro